Poniedziałek - Piątek

8:00 - 17:00

ul. Krzywa 1A

26 - 200 Końskie

+48 505 454 515

maxikold.services@gmail.com

O firmie

O firmie

Niezależność, ekonomia, komfort.

Ekologiczne systemy ogrzewania, klimatyzacji, rekuperacji/wentylacji, agregatów skraplających oraz instalacji ziębniczych – to oferta MAXKOLD.
Od 2012 roku świadczymy szeroki wachlarz usług związanych z nowoczesnymi i przyjaznymi dla środowiska instalacjami w domach, jak również w budynkach i halach przemysłowych. Współpracujemy ze znanymi i cenionymi markami takimi jak, min. Haier, Heiko, Daikin, General Electric, Danfoss Optyma, Rotenso, Fuji Electric, Fujitsu, których wysokiej jakości urządzeń (klimatyzacji, powietrznych pomp ciepła, rekuperacji/wentylacji, chłodziarek przemysłowych oraz innych) używamy przy realizacji naszych zleceń. Stawiamy przede wszystkim na wydajność i niezawodność. W trosce o środowisko, wybieramy innowacyjne produkty wykorzystujące odnawialne źródła energii. Jednym z sukcesów naszej firmy jest pozycja lidera w Polsce w usługach montażu powietrznej pompy ciepła Ecodan Mitsubishi Electric.
MAXKOLD tworzą ludzie z pasją i wieloletnim doświadczeniem zdobytym w pracy w Polsce, a także za granicą. Gwarantujemy profesjonalną obsługę, rzetelne i kompetentne konsultacje oraz wysoką jakość wykonanych usług. Każde zlecenie traktujemy indywidualnie i nie boimy się ambitnych projektów, w których ochrona środowiska jest zawsze naszym priorytetem.
Serdecznie zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług.