Poniedziałek - Piątek

8:00 - 17:00

ul. Krzywa 1A

26 - 200 Końskie

+48 505 454 515

maxikold.services@gmail.com

Klimatyzator GE General Electric FUTURE WHITE/BLACK

Klimatyzator GE General Electric FUTURE WHITE/BLACK

Funkcje zapewniające dobre samopoczucie i szeroką możliwość dostosowania sprawiają, że klimatyzatory General Electric są elastycznymi urządzeniami, idealnymi do komfortowego codziennego życia.
Na polskim rynku dostępne są klimatyzatory typu split amerykańskiej marki GE. Serię FUTURE cechuje nowoczesne wzornictwo. Klimatyzatory przeznaczone są dla użytkowników indywidualnych, ale znajdą także zastosowanie w pomieszczeniach komercyjnych i użyteczności publicznej o mniejszej powierzchni. Dostępne w dwóch kolorach jednostki wewnętrznej: czarnym (Future Black) i białym (Future White). Klimatyzator ścienny FUTURE nie tylko schłodzi, ale również ogrzeje powietrze. Co więcej, urządzenie również oczyszcza powietrze przez cały rok! Technologia GE wykorzystuje elektrony do uruchomienia chemicznych reakcji z cząsteczkami powietrza. Dzięki temu powietrze wewnątrz pomieszczenia jest dodatkowo czyste i pozbawione pleśni, wirusów oraz alergenów. Przepływ powietrza 3D - dzięki poziomemu i pionowemu ruchowi łopatek wentylatora można uzyskać przepływ powietrza skierowany do góry, na dół, w lewo i prawo, użytkownik czuje się komfortowo w każdym miejscu pomieszczenia. Urządzenia posiadają tygodniowy wyłącznik czasowy oraz przeciwpożarową skrzynkę elektryczną PCB, która zapewnia wysoki standard bezpieczeństwa, natomiast kratka ochronna chroni przed dostaniem się niepożądanych przedmiotów do wnętrza urządzenia. Funkcjami podnoszącymi komfort użytkownika jest wbudowany jonizator, filtr oczyszczający 3M, samoczyszczenie, znakomity filtr przeciwpyłowy, oraz materiał Blue Fin ze skutecznym działaniem antybakteryjnym. Klimatyzator FUTURE w trybie super cichym generuje zaledwie 20 dB(A), co jest rekordem wśród jednostek naściennych. Dzięki wbudowanemu sterownikowi Wi-Fi możemy sterować nim za pomocą urządzenia mobilnego (smartfon, telefon itp.wykorzystując aplikacje Android i IOS.). Producent udziela na urządzenie 5-letniej gwarancji co świadczy o wysokiej jakości wykonania. Klimatyzatory z opisywanej serii to najwyższa klasa chłodnicza dla chłodzenia i ogrzewania (A+++/A+++). Zostały napełnione niezwykle ekologicznym czynnikiem R32, który jest również niezwykle efektywnym czynnikiem, co widać doskonale w porównaniu z konkurencyjnym R410.
Cena 5100 zł za jednostkę marki GE General Electric FUTURE 3,5 kW (sterowanie Wi-Fi w standardzie) wraz z montażem do 5 m instalacji oraz 3 m wysokości w budynku mieszkalnym do 40 m2, zawiera 8% VAT. W naszej ofercie dla klienta indywidualnego posiadamy również opcję do 60 m2 - 5 kW w cenie 6100 zł.
Zapraszamy do kontaktu: +48 505 454 515 lub +48 505 545 537